Recenze        

Co o nás napsali naši hosté?

V září tohoto roku jsme prožili týden rekreace v Jičíně, v hotelu TAMMEL. Krásné moderní prostředí, neomezené wellness, ubytování, strava, nic nemělo chybu. Tedy až na to počasí. To nám však vynahradila zdejší, velice příjemná obsluha, a to jak na recepci, tak i v hotelové restauraci i na hotelu.
Wellness bez chyby, jídlo velice chutné a velké porce, usměvavá a rychlá obsluha a také výborný kuchař. Prostě jsme si užili krásný týden. Děkujeme touto cestou servírkám Aničce, Denise, Lucii, Sáře a také kuchaři Martinovi a v neposlední řadě i recepční Báře. Děkujeme za příjemný pobyt a všem doporučujeme!!! Určitě se sem vrátíme.

Vladimír 28.9.2022


HOTEL moderní, čistý, vkusně zařízený a doslova vymazlený/klimatizace, auto.centralní ovládání ven
Žaluzií, barevné osvětlení v koupelně.
My jsme byli konkrétně ubytování v bezbariérovém pokoji, který plně a pohodlně vyhovoval. Veškerý personál byl příjemný od slečny recepční, která velmi ochotně poradila kam jít, co stojí za podívání, vyřešila pro mně velmi důležitou věc, která se týkala používání bazénu a vířivky k mé spokojenosti. Manžel si kolo ukládal do kolny, i s touto službou byl spokojen.
Co se týká stravy měli jsme jen snídaně a opravdu bylo všeho až dost!!
Dokonce jsme zkusili se zeptat jestli bychom si díky mému hendikepu/ZTP/ nemohli dostávat snídani na pokoj, a i v tomto případě nám bylo vyhověno a pravidelně k nám každé ráno přišla usměvavá paní Lenka s velmi vydatnou nabídkou snídaně. Vždy jsme prohodili i pár slov . Zkrátka všichni, kteří se o nás starali jsou lidé na svých místech a moc j děkuji, že právě díky jejich vstřícnosti, perfektní a precizní práci jsme se cítili moc dobře a pokud to půjde , tak my se sem určitě vrátíme.

Věra 9.9.2022

Krásné prostorné pokoje s pohodlnými postelemi. Ocenili jsme výbornou zvukovou izolaci. Dobrá lokalita hned vedle náměstí, dostatečné parkoviště. Měli jsme pobyt s polopenzí, jídlo bylo chutné, velký výběr. Ráno bufet s rozsáhlou nabídkou, včetně teplého jídla, ovoce, velký výběr pečiva, chutná káva z presovaru. Večer polévka, výběr z asi 8 jídel a dezert. Jídlo bylo dobré a porce velké. Rozhodně doporučujeme.

Michaela 26.8.2022 

Děkujeme za velmi příjemný pobyt. Vše bylo super - pokojíček, wellness, obsluha. Musím vyzdvihnout domácí pečený chlebík u snídaně a moc příjemnou paní Lenku, která nám každé ráno velmi zpříjemnila.

Hosté z pokoje č. 317 dne 1.5.2022

Super dovolená. Moc jsme si to tady užili. Absolutně perfektní, skvělá a příjemná obsluha v restauraci. Na recepci dokonalý, profesionální přístup. Vždy ochotný s čímkoliv poradit. Určitě se sem moc rádi vrátíme. Všude vás budeme vychvalovat.

Standa a Iva 1.5.2022