Děkujeme, že jste pomohli dobré věci!

V prosinci jsme vás informovali o tom, že z každého prodaného voucheru přes náš nový Voucher shop, darujeme 5% z ceny na podporu Sociálních služeb města Jičína. Nyní jsme peníze předali. Darovali jsme celkem 6.000,- Kč, které putují přímo ke klientům tohoto zařízení, kteří si nyní mohou zpříjemnit tuhle těžkou dobu, jak sami uznají za vhodné. 

Rádi bychom poděkovali všem, kteří si zakoupili dárkový poukaz, udělali radost svým blízkým a zároveň pomohli dobré věci.

Těšíme se na vás v hotelu, restauraci nebo wellness, jakmile se brány hotelu otevřou!

Více...

Nový VOUCHER SHOP v provozu!

Zprovoznili jsem pro vás nový VOUCHER SHOP s nabídkou dárkových poukazů nejen na pobyt v našem hotelu. Ve voucher shopu naleznete poukazy také do restaurace i wellness. Jedná se o ideální příležitost na nákup dárku k výročí, narozeninám nebo jen tak pro potěšení. Všechny vouchery mají dostatečně dlouhou platnost a v případě neočekávané situace Vám je rádi prodloužíme.

Darujte svým blízkým zážitek!

Více informací naleznete po kliknutí na níže uvedený odkaz.

Více...

Rezervujte si privátní wellness online!

Nyní můžete privátní vířivku rezervovat online.

Více...

Restaurace otevírá nově již v 7:30 na snídaně!

Vážení hosté, rádi bychom Vás informovali, že naše restaurace má novou provozní dobu - v týdnu pro Vás otevíráme již v 7:30! Budeme pro Vás totiž připravovat i snídaně! Těšit se můžete na výtečná snídaňová menu, lahůdky od našich kuchařů nebo třeba ranní kávu s domácím koláčem.  Sledujte náš facebook Restaurace Tamlovka nebo si nás najděte na Instagramu @tamlovka.

Těšíme se na vás!

Více...
© Copyright 2021 | Všechna práva vyhrazena